Saat Yükleniyor...
Karabük Açı Akademi Atama Heyecanı
Tarih : 2011.07.28  22:52:58
Kpss Atama Heyecanı Yaşandı

     Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) Başöğretmen Salonu'nda bilgisayar kurasıyla atama töreni gerçekleştirildi. Atamalar sonucunda başvurusu geçerli sayılan 97 bin 791 öğretmen adayından 28 bin 486'sının ataması yapıldı. Bu atamalardan 26 bin 499'u ilk atama olarak gerçekleşti.


     İstikrarlı çalışmaları ve elde ettiği başarılarla Türkiye’nin önde gelen KPSS hazırlık merkezlerinden biri olan Karabük AÇI Akademi’de de atama sevinci yaşandı. Bugün yapılan atamalar neticesinde büyük bir mutluluk yaşayan çok sayıda aday sevincini arkadaşları ve öğretmenleri ile paylaştı.

     Başta Karabük olmak üzere ülkemizin pek çok şehrine atamaları yapılan ve göreve başlayacak olmanın sevincini yaşayan adaylar, KPSS hazırlık sürecinin sistemli ve gayretli geçirilmesi gerektiğini ifade ederken, atanmalarında büyük katkısı olan AÇI Akademi idareci ve öğretmenlerine de teşekkür ettiler.


     Öte yandan 2011 KPSS için çalışmalar Karabük AÇI akademi’de tüm hızıyla sürüyor. Kurs programında sona yaklaşılırken seri deneme sınavları ve tekrar programı ile adayların sınav başarısı için yoğun çaba sarf ediliyor.


     Biz de AÇI akademi olarak atanan kursiyerlerimizi tebrik ediyor, 2011 KPSS’ye girecek tüm adaylara da başarılar diliyoruz.

Bu haber toplam 2985 defa okunmuştur

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Adobe Flash Player yüklemeniz gerekmektedir!

Get Adobe Flash player

Bizden Haberler


YAZARLAR
Eda Öndül
Sözleşmeli Öğretmene Sözleşmeli Evlilik
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
2011 Kpss Nasıldı?
Kolay
Zor
Yorumsuz
  
Türkiye'deki Kurslar
VİDEOLAR
Copyright © Açı Akademi | KPSS A | KPSS B   | Anasayfam Yap | Favorilere Ekle | Künye | Talep | İletişim
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.